Чи допомагають насправді вітаміни людям похилого віку

Чи допомагають насправді вітаміни людям похилого віку | INFBusiness

На превеликий жаль, разом із старістю приходять і проблеми зі здоров'ям. Деякі люди похилого віку намагаються компенсувати свої недуги вітамінами. Але чи допомагають такі препарати бабусям та дідусям? Про це розповідають лікарі, інформує Ukr.Media.

«Це помилкова думка, що є якісь вітамінні препарати, які можуть щось там комусь покращити. Це хибна думка. Це більше вигадки маркетологів», — пояснюють терапевти.

Альтернативою препаратам буде збалансоване харчування. А саме — фрукти, овочі та, особливо, ягоди. Якщо споживати ці продукти зараз, то це допоможе підготуватися до зими.

Безумовно, в холодний і безсонячний період люди похилого віку можуть поставати перед труднощами. Але нинішній стіл багатий настільки, що його корисних речовин вистачить на всю зиму. А ось навесні можуть виникнути проблеми. Тому що весь накопичений запас вичерпає себе. Саме тоді можна замислитись про якісь препарати, але зараз неправильно замінювати природні ресурси хімікатами.

«І знову ж таки. Які вітаміни? Надлишок вітамінів вражає нирки, печінку. Тому краще приймати рослинного, природного походження», — скажуть терапевти.

Лікарі зазначають, що споживати препарати можна у разі хвороби або якщо у людини яскраво виражено психоемоційне та фізичне навантаження. А взагалі, людям похилого віку варто здати аналізи і перевірити вітаміни, щоб щось коригувати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *