6 типів жирової тканини в тілі і як її позбутися

6 типів жирової тканини в тілі і як її позбутися | INFBusiness

Є безліч способів позбутися зайвої ваги, і ми можемо легко знайти сотні досліджень і тисячі порад сьогодні. Але проблема полягає в тому, що певний метод може бути корисним для однієї людини і абсолютно марний для іншого. Це відбувається тому, що ми всі маємо різні типи фігури, і тому розуміння того, як наше тіло набирає вагу необхідно для ефективної та безпечної втрати ваги, інформує Ukr.Media.

Дослідження різних типів ожиріння визначило 6 основних типів жирових відкладень, в залежності від того, де на тілі вони головним чином накопичуються.

Жирові відкладення у верхній частині тіла

Причина:

Цей тип жиру зазвичай починає накопичуватися, якщо ви споживаєте більше калорій, ніж ви спалюєте, тому основні причини тут переїдання і бездіяльність.

Як позбутися:

• Здійснюйте аеробні вправи, оскільки цей тип жиру з'являється через відсутність фізичної активності. Ходьба, біг або плавання щонайменше 30 хвилин кожен день допоможуть вам позбутися його.

• Припиніть вживати рафінований цукор і забудьте про напої, що містять цукор. Солодкі страви та напої не дають відчуття насиченості, вони лише змушують споживати багато непотрібних калорій.

Накопичення жиру в нижній частині живота

Причина:

Деякі з причин, через які жир зосереджується в цій частині тіла, – це стрес, депресія і тривога.

Як позбутися:

• Уникайте стресу і вчіться розслаблятися. Гормон стресу кортизол сприяє накопиченню жиру в ділянці живота, тому хорошим варіантом для вас є медитувати або робити деякі дихальні вправи.

• Пийте зелений чай. Це великий спалювач жиру. А випити чашку гарячого зеленого чаю – це хороший спосіб заспокоїтися, коли вам це потрібно.

Накопичення жиру в нижній частині тіла.

Причина:

Однією з причин того, що стегна можуть бути значно більшими, може бути через надлишок клейковини у вашому раціоні. Якщо ви не задоволені розміром нижньої частини тіла, ви можете розглянути можливість спробувати безглютенову дієту.

Як позбутися:

• Прогулянка по схилах і сходах. Такі прогулянки будуть спалювати жир на стегнах дуже ефективно і будуть тонізувати м'язи ніг.

• Не пропускайте сніданок. Якщо ви не їсте сніданок, щоб розпочати метаболізм вранці, ви будете почувати себе голодними протягом дня і в кінцевому підсумку будете їсти більше.

Великий живіт.

Причина:

Надмірне вживання алкоголю може сприяти росту живота, тому почніть контролювати напої, якщо ви хочете плаский живіт.

Як позбутися:

• Скоротіть споживання алкоголю, оскільки більшість його калорій перетворюються на жир живота. Спиртні напої також викликають багато інших проблем зі здоров'ям.

• Розділіть свій щоденний раціон на менші порції і їжте частіше. Це покращить ваш метаболізм, допоможе вам зберегти енергію і більше того, ваш живіт стане меншим після кожного прийому їжі.

Жирові відкладення в нижній частині тіла, включаючи ноги.

Причина:

Ця проблема є знайомою для жінок, у яких проблеми з венами ніг або під час вагітності, коли ноги можуть набрякати.

Як позбутися:

• Щоб уникнути набряку, потрібно припинити вживати солону їжу, оскільки сіль викликає затримку рідини в тілі.

• Не сидіть нерухомо більше 30 хвилин, намагайтеся вставати і регулярно ходити. Якщо у вас є можливість лягти з піднятими ногами, ви повинні зробити це, щоб запобігти накопиченню рідини в нижній частині ніг.

Накопичення жиру в животі і верхній частині спини.

Причина:

Причина цього – відсутність активності, тому вам слід негайно починати фізичні тренування і рух, якщо ваш великий живіт і жир на спині вас турбують.

Як позбутися:

• Переконайтеся, що ви достатньо спите. Дефіцит сну може спричинити зміни в гормонах, підвищити апетит і призвести до збільшення ваги, що призведе до накопичення жиру, головним чином, на вашому животі і спині.

• З'їдайте більше продуктів, багатих клітковиною. Це допоможе зменшити апетит і поглинання калорій з їжі і допоможе вашій талії і спині виглядати набагато краще.

Важливо пам'ятати, що здорове харчування та активний спосіб життя будуть мати найкращий вплив на ваш організм, незалежно від типу фігури.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *