Уряд Франції перед європейськими виборами мобілізується для протистояння ультраправим

Уряд Франції перед європейськими виборами мобілізується для протистояння ультраправим | INFBusiness

Уряд Франції перед європейськими виборами мобілізується для протистояння ультраправим 10.05.2024 19:01 Укрінформ Прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь і понад двадцять міністрів його уряду цими днями вирушили в різні куточки Франції агітувати за провладний блок на виборах, який очолює Валері Ає.

Про такі результати, а також про українське питання у цій кампанії, йдеться в статті «Європейські вибори у Франції: ультраправі стрімко рухаються до перемоги», повідомляє Укрінформ.

Французька влада мобілізується на боротьбу з ультраправими, оскільки за місяць до європейських виборів, згідно з останніми опитуваннями, блок Макрона набирає майже вдвічі менше голосів, аніж «Національне об’єднання» Марін Ле Пен.

«Голосувати за "Національне об'єднання" означає голосування за вихід з Європи», – заявив прем’єр-міністр Атталь журналістам.

За його словами, програма політсили Ле Пен полягає у виході з ЄС. "Уявіть собі, якби Франція надіслала повідомлення про вихід з ЄС – це було б катастрофою", – підкреслив він.

23 травня у Франції мають відбутись ключові передвиборчі теледебати. Проти першого номера «Національного об’єднання» Жордана Барделли виступатиме особисто прем’єр-міністр Атталь.

Вибори до Європарламенту у Франції мають відбутись 9 червня, країна обиратиме 81 депутата.

Як повідомляв Укрінформ, за список «Національного об’єднання» на чолі з Жорданом Барделлою на європейських виборах 9 червня готові голосувати понад 30% французів. Президентський блок «Відродження» має вдвічі менше симпатиків, і його наздоганяє Соціалістична партія.

Фото: X/GabrielAttal

Європарламент Франція Уряд Вибори Ультраправі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *