Угорщина та Китай підписали низку угод, зокрема про стратегічне партнерство

Угорщина та Китай підписали низку угод, зокрема про стратегічне партнерство | INFBusiness

Угорщина та Китай підписали низку угод, зокрема про стратегічне партнерство 10.05.2024 13:14 Укрінформ Під час візиту лідера КНР Сі Цзіньпіна до Угорщини підписано низку двосторонніх угод щодо поглиблення економічної та культурної співпраці, а також про стратегічне партнерство.

Про це повідомляє AP, передає Укрінформ.

"У четвер Угорщина та Китай підписали низку нових угод щодо поглиблення економічної та культурної співпраці під час візиту до країни президента КНР Сі Цзіньпіна", – йдеться у повідомленні.

Сі та прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан провели переговори у Будапешті.

На пресбрифінгу Орбан високо оцінив "безперервну дружбу" між двома країнами від початку його перебування на посаді у 2010 році.

“Хотів би запевнити голову (КНР – ред.), що Угорщина й надалі забезпечуватиме справедливі умови для китайських компаній, які інвестують у нашу країну, і що ми створимо можливість для найсучасніших західних та найсучасніших східних технологій зустрічатися та будувати співпрацю в Угорщині”, – сказав прем’єр-міністр Угорщини.

Своєю чергою Сі Цзіньпін заявив, що під час переговорів співрозмовники погодилися, що ініціатива “Один пояс, один шлях” відповідає стратегії Угорщини щодо руху на схід. Водночас Китай підтримує Угорщину в тому, щоб вона відігравала більшу роль щодо розвитку відносин між Китаєм та ЄС.

Зазначається, що представники Угорщини та Китаю уклали угоду про стратегічне партнерство та підписали ще 18 угод та меморандумів про взаєморозуміння.

Згодом міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що розпочалося обговорення щодо участі Китаю у створенні вантажної залізниці навколо Будапешта та залізничного сполучення між столицею та аеропортом "Феріхедь".

Як повідомляв Укрінформ, Сі Цзіньпін 5 травня розпочав п'ятиденне турне країнами Європи з візиту до Парижа. 

Фото: АА

Китай Сі Цзіньпін Угорщина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *