У Словаччині значно зросла кількість українських чоловіків, які нелегально перетинають кордон

У Словаччині значно зросла кількість українських чоловіків, які нелегально перетинають кордон | INFBusiness

У Словаччині значно зросла кількість українських чоловіків, які нелегально перетинають кордон 10.05.2024 04:03 Укрінформ Словаччина заявила в четвер, що кількість українських чоловіків призовного віку, які нелегально перетинають кордон, зросла більш ніж удвічі напередодні введення в дію закону про мобілізацію в Україні.

Про це повідомляє Barron’s з посиланням на AFP, передає Укрінформ.

Прикордонна служба країни повідомила, що за перші чотири місяці року вони затримали та відпустили 338 українців – порівняно з 166 за аналогічний період 2023 року.

«У перший тиждень травня ми затримали 45 чоловіків на зеленому кордоні. За аналогічний період минулого року ця цифра становила чотири особи», – повідомила Агнеса Коперніцка, речниця словацької прикордонної поліції в інтерв'ю AFP.

За словами Коперницької, українських чоловіків, які перетинають кордон, затримують, видають їм дозвіл на перебування в Словаччині і відпускають.

«З початку війни не було жодного випадку реадмісії іммігрантів зі Словаччини в Україну», – сказала вона, додавши, що у березні кордон перетнув співробітник українського прикордонного патруля – без зброї та в цивільному одязі.

З початку повномасштабного вторгнення Росії прикордонники повідомили, що на українсько-словацькому кордоні було затримано 1 484 українців.

Як повідомляв Укрінформ, закон про мобілізацію, ухвалений Верховною Радою та підписаний Президентом, набуде чинності з 18 травня.

У квітні МЗС наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово призупинити всі консульські дії для громадян України призовного віку, заборона діятиме до отримання роз'яснень положень закону щодо посилення мобілізації.

Фото: expats.cz

Кордон Словаччина Затримання Чоловіки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *