У Штатах помер перший пацієнт, якому пересадили нирку свині

У Штатах помер перший пацієнт, якому пересадили нирку свині | INFBusiness

У Штатах помер перший пацієнт, якому пересадили нирку свині 13.05.2024 06:27 Укрінформ У Сполучених Штатах перший пацієнт, якому пересадили нирку генетично модифікованої свині, помер через два місяці після трансплантації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Associated Press.

Хірурги Массачусетської лікарні загального профілю сподівалися, що нирка свині прослужить 62-річному Річарду Слейману щонайменше два роки.

Команда трансплантологів лікарні заявила, що глибоко засмучена смертю Слеймана і висловила співчуття його родині. Водночас, додали медики, немає жодних ознак того, що він помер внаслідок трансплантації.

Рідні чоловіка висловили вдячність лікарям, які здійснювали пересадку органа: «Їхні величезні зусилля під час проведення ксенотрансплантації (пересадка органів від іншого біологічного виду – ред.) подарували нашій родині ще сім тижнів з Ріком, і наші спогади за цей час залишаться в наших думках і серцях».

Близькі Слеймана додали, що він переніс операцію в тому числі для того, аби дати надію тисячам людей, які життєво потребують трансплантації.

Як повідомляв Укрінформ, на початку квітня в американському штаті Массачусетс із лікарні виписали першого пацієнта, якому пересадили нирку генетично модифікованої свині.

62-річний Річард Слейман мав останню стадію хвороби нирок і потребував трансплантації. Під час чотиригодинної операції 16 березня лікарі успішно пересадили йому нирку свині. Медпрацівники запевняли, що новий орган функціонує добре.

Фото: Massachussets General Hospital

Медицина Смерть США Трансплантація Свині

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *