У Росії заарештували екскомандувача 58-ї армії Попова – ЗМІ

У Росії заарештували екскомандувача 58-ї армії Попова - ЗМІ | INFBusiness

У Росії заарештували екскомандувача 58-ї армії Попова – ЗМІ 21.05.2024 16:55 Укрінформ Російський суд заарештував за звинуваченням у корупції колишнього командувача 58-ї загальновійськової армії генерал-майора Івана Попова. Його зняли з посади торік у липні після критики стану російської армії та високих втрат.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на російські ЗМІ, передає Укрінформ.

Російські телеграм-канали, зокрема Grey Zone, пов'язаний із ПВК «Вагнер», а також російські ЗМІ з посиланням на джерела пишуть, що Попова було заарештовано 235-м гарнізонним судом 17 травня.

Радіо Свобода зазначає, що з бази суду випливає, що цього дня там розглядалася лише одна справа про арешт, однак інформацію про обвинуваченого приховано.

ТГ-канали пов'язують кримінальну справу з розкраданнями під час будівництва оборонних споруд російської армії у Запорізькій області на суму понад 100 мільйонів рублів. Стверджується, що йдеться про продаж двох тисяч тонн металовиробів для будівництва інженерних споруд.

ТГ-канал Mash пише, що Попова нібито заарештували на 2 місяці у Москві.

Як повідомляв Укрінформ, у липні 2023 року командувач 58-ї загальновійськової армії Росії генерал-майор Іван Попов заявив у зверненні до своїх військових, що його усунули з посади за критику існуючої ситуації на фронті.

Це сталося за кілька місяців після призначення.

Російські ЗМІ повідомляли, що після звільнення Попова призначили до російського угруповання військ у Сирії. Як стверджує Grey Zone, за пів року після призначення, тобто на початку 2024 року, Попова повернули до Москви. Вже на аеродромі йому повідомили про статус свідка у кримінальній справі. Інших подробиць справи не було.

Арешт Росія Російські військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *