У парламенті Косова схвалили розміщення в’язнів з Данії

У парламенті Косова схвалили розміщення в'язнів з Данії | INFBusiness

У парламенті Косова схвалили розміщення в'язнів з Данії 24.05.2024 04:24 Укрінформ Парламентарії Косова ратифікували підписану з Данією угоду про оренду 300 тюремних камер, покликану допомогти зменшити переповненість данських в'язниць.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Balkan Insight.

"Косовські парламентарії ратифікували у четвер угоду з Данією, згідно з якою частина в’язниці Ґілан/Гнілане виділяється для 300 ув’язнених, які відбувають покарання в Данії", – йдеться у повідомленні.

За ратифікацію угоди проголосували 86 депутатів, проти – семеро.

Це вдруге відповідна угода виносилася на голосування парламенту. Минулого тижня вона отримала лише 77 із 80 необхідних голосів.

У понеділок уряд повернув угоду до парламенту, а в четвер Комітет із законодавства схвалив ратифікацію угоди та направив її до парламенту, який організував голосування того ж дня.

"Метою цієї угоди є подальше зміцнення відносин між Косовом та Данією… беручи до уваги переваги, які Косово отримає від цього договору", — заявив міністр економіки Артане Різваноллі на засіданні парламенту.

"Згідно з угодою, Косово надасть Данії можливості для розміщення 300 ув'язнених і натомість отримає фіксований річний тариф у розмірі 15 мільйонів євро та ще 6 мільйонів євро на зелену енергію, яка є дуже необхідною", – додав Різваноллі.

Відповідна угода між урядами країн була підписана у грудні 2021 року.

У березні минулого року приміщення в'язниці відвідала делегація з Данії. Влада Данії заявила, що у їхніх в'язницях не вистачає до 1000 місць, і одним із варіантів було переведення ув'язнених в іншу країну. Делегації тюремної служби Данії кілька разів відвідували Косово, щоб ознайомитися з умовами утримання у в'язницях країни.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Великої Британії вирішив звільнити достроково деяких засуджених. Причиною цього стали переповнені в'язниці.

Данія Косово В'язниця

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *