У Хорватії домовилися про формування парламентської коаліції

У Хорватії домовилися про формування парламентської коаліції | INFBusiness

У Хорватії домовилися про формування парламентської коаліції 08.05.2024 21:14 Укрінформ Хорватський демократичний союз в. о. прем'єр-міністра Андрея Пленковича досяг домовленості про формування коаліції з ультраправим "Вітчизняним рухом", що наближає формування уряду.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє SeeNews.

"Прозахідний консервативний Хорватський демократичний союз (HDZ) прем'єр-міністра Андрея Пленковича та його партнери досягли угоди з "Вітчизняним рухом" (DP) про створення парламентської більшості", – йдеться у повідомленні.

Запропонована угода, включно з розподілом міністерств у майбутньому уряді, буде представлена ​​комітетам партії сьогодні. Надалі про це буде повідомлено громадськості, зазначив Марко Мілич, член переговорної групи від HDZ.

Хорватський демократичний союз переміг на загальних виборах, які відбулися 17 квітня. Разом із партнерами ця прозахідна політсила отримала 61 зі 151 місця в однопалатному парламенті.

Євроскептичний популістський "Вітчизняний рух" став третім найсильнішим політичним суб’єктом у новому парламенті з 14 мандатами. За ним іде консервативна популістська політична партія "Міст" із 11 місцями. Ліва зелена політична партія Mozemo ("Можемо") отримала 10 місць.

Як повідомляв Укрінформ, у Хорватії 17 квітня відбулися позачергові вибори парламенту. За їх результатами HDZ набрав найбільше голосів, але недостатньо, щоб сформувати монобільшість.

Хорватія Коаліція Парламент

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *