У Грузії журналісти на знак протесту пішли з провладного каналу «Імеді» – ЗМІ

У Грузії журналісти на знак протесту пішли з провладного каналу «Імеді» - ЗМІ | INFBusiness

У Грузії журналісти на знак протесту пішли з провладного каналу «Імеді» – ЗМІ 10.05.2024 13:28 Укрінформ З грузинської провладної телекомпанії «Імеді» пішли кілька співробітників на знак протесту проти дій влади.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Эхо Кавказа.

Згідно із не підтвердженою поки інформацією, з каналу пішли щонайменше п’ять ведучих, серед яких Ніні Бадурашвілі та Саломе Гвініашвілі, які багато років вели розважальну програму Primeshow.

Зазначається, що перед другим туром президентських виборів у Грузії 2018 року керівництво «Імеді» заявило, що не допустить реваншу «Єдиного національного руху», з тих пір у новинних та аналітичних програмах канал не критикує владу та називає опозицію радикалами.

У 2023 році під час масштабних протестів через закон про «іноагентів» деякі тележурналісти опублікували у Фейсбуці статуси із закликом до грузинської влади виконати положення Конституції щодо повної інтеграції Грузії в ЄС.

Як пише Грузія Online, ведучі пішли з телеканалу «Імеді» на знак протесту проти «свавілля влади». 

Також зазначається, що серед цих журналістів немає тих, хто створював політичні та новинні програми.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер посол Грузії у Франції Гоча Джавахішвілі оголосив, що залишає свою посаду через просування грузинською владою закону про «іноагентів».

Фото: TV Imedi

Грузія Протест Журналіст Іноагент

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *