В основі як нацизму, так і рашизму лежить зневага до людського життя – Україна в ОБСЄ

В основі як нацизму, так і рашизму лежить зневага до людського життя - Україна в ОБСЄ | INFBusiness

В основі як нацизму, так і рашизму лежить зневага до людського життя – Україна в ОБСЄ 10.05.2024 01:14 Укрінформ В основі як нацизму, так і рашизму лежить неповага до людської гідності та життя, а кожен вбитий українець у результаті російської агресії ще більше збільшує прірву між російськими лідерами і тими, хто віддав своє життя у боротьбі з нацизмом.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявила тимчасово повірена у справах України при міжнародних організаціях у Відні Вікторія Кувшинникова.

"Як би не називалася ідеологія – нацизм, фашизм, сталінізм чи рашизм – в їхній основі завжди лежить неповага до людської гідності та життя. Саме тому, якої б довжини стрічки не були на грудях російських лідерів, це не робить їх ближчими до героїв, які боролися з агресором 80 років тому. Навпаки, кожен убитий в Україні ще більше збільшує прірву між ними і тими, хто віддав своє життя за десятиліття нашої свободи і миру", – наголосила Кувшинникова.

У ході свого виступу вона поінформувала присутні делегації країн-учасниць ОБСЄ про продовження Росією завдання ракетних ударів по українських містах, у тому числі на Великдень.

"Що б ми не чули про свободу віросповідання та церкви від кремлівських посланців, однак Росія забула головну Божу заповідь – не вбий! Загалом лише за минулий тиждень українські міста були обстріляні понад 380 разів. І це відбувається щодня на цій війні. Наприклад, навіть у День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Володимир Путін санкціонував чергову масовану ракетну атаку на Україну. На Україну були випущені 55 ракет і 21 ударний безпілотник", – заявила заступниця очільника місії України при ОБСЄ.

Вона також вказала на те, що "тиранія завжди намагається використати демократичні інститути для самолегітимації".

"Лише кілька днів тому російська влада вкотре спробувала створити для всього світу та власних громадян ілюзію законності майже довічного перебування при владі людини, яка перетворила Російську Федерацію на державу-агресорку, а правлячий режим – на диктатуру. Але з огляду на тяжкість скоєних злочинів та чинний ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Володимира Путіна, немає жодних правових підстав для визнання його демократично обраним і легітимним президентом Російської Федерації", – заявила українська дипломатка.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що українці, які 80 років тому боролися з нацизмом, знову протидіють злу, що відродилося.

Фото ілюстративне

ОБСЄ Путін Україна Росія Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *