В Ізраїлі заявили про посилення наступальних дій на Рафах

В Ізраїлі заявили про посилення наступальних дій на Рафах | INFBusiness

В Ізраїлі заявили про посилення наступальних дій на Рафах 16.05.2024 15:51 Укрінформ Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант після оцінки ситуації на кордоні з Газою, поблизу Рафаха, заявив про направлення більшої кількості військ до міста.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Times of Israel.

«Ця операція продовжиться із додатковими силами, які увійдуть (в цей район – ред.). Кілька тунелів у цьому районі були знищені нашими силами, і найближчим часом буде знищено ще більше тунелів», – сказав Галлант у коментарі, наданому його офісом.

Уночі Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) розгорнула бригаду командос у Рафаху, приєднавшись до бригад «Гіваті» та 401-ї бригади 162-ї дивізії, які перебувають там з початку травня.

«Ця операція буде посилюватися, а ХАМАС – це не та організація, яка може регенерувати себе зараз», – заявив міністр оборони Ізраїлю.

Галлант додав, що наразі угруповання не має резервів, можливості виробляти зброю, запасів, боєприпасів та можливості належним чином лікувати поранених бійців, що означає, що Ізраїль виснажує ХАМАС.

ЦАХАЛ сподівається, що ізраїльський уряд схвалить розширення наступу на Рафах, як це робилося досі поетапно, йдеться у матеріалі.

Як повідомляв Укрінформ, 7 травня Галлант заявив, що операція в Рафаху не припиниться, поки ХАМАС не буде ліквідований в цьому районі, або поки не буде досягнута і реалізована угода про звільнення заручників.

ХАМАС Сектор Гази ЦАХАЛ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *