В антиурядовому протесті у Грузії взяли участь щонайменше 200 тисяч людей

В антиурядовому протесті у Грузії взяли участь щонайменше 200 тисяч людей | INFBusiness

В антиурядовому протесті у Грузії взяли участь щонайменше 200 тисяч людей 12.05.2024 02:13 Укрінформ В антиурядовому протесті з вимогою відкликання закону про "іноагентів" у Тбілісі у суботу могли взяти участь щонайменше 200 тисяч осіб.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання "Новости-Грузия".

"Проєвропейська акція з вимогою відкликання закону про іноагентів, що відбулася в Тбілісі 11 травня, стала найбільшою демонстрацією в сучасній історії Грузії", – йдеться у повідомленні.

Із посиланням на фактчекерів з команди Visioner зазначається, що на антиурядовому протесті "були присутні щонайменше 200 тисяч осіб, але загалом протягом дня їхня кількість, імовірно, наближалася до 300 тисяч".

Відповідно до розрахунку за допомогою платформи Mapchecking, на площі Європи в грузинській столиці в момент піку були присутні 200,1 тисячі осіб. Туди групи протестувальників проводили ходи з різних локацій у центрі Тбілісі.

Завершальною частиною акції став концерт. Популярні виконавці виступали майже експромтом на невеликій сцені.

Учасники акції проти закону про "іноагентів" анонсували, що проведуть ніч біля парламенту Грузії напередодні початку розгляду спірної ініціативи в третьому остаточному читанні вранці 13 травня. Протестувальників закликають брати із собою дощовики, пауербанки та інші речі, які можуть знадобитися для багатогодинного пікету.

Протестувальники проти закону про іноагентів проведуть ніч біля парламенту Грузії напередодні початку розгляду спірної ініціативи в третьому остаточному читанні. Мітинг анонсували на сьогоднішньому "Європейському марші".

Як повідомляв Укрінформ, грузинський парламент 1 травня схвалив Закон «Про прозорість іноземного впливу» у другому читанні. На тлі цього в країні проходять масові протести.

Фото: @Софія Тетрадзе/Facebook

Грузія Парламент Протест Уряд Закон Іноагент

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *