В Анкарі відбулися турецько-швейцарські консультації – говорили про Глобальний саміт миру

В Анкарі відбулися турецько-швейцарські консультації - говорили про Глобальний саміт миру | INFBusiness

В Анкарі відбулися турецько-швейцарські консультації – говорили про Глобальний саміт миру 22.05.2024 23:15 Укрінформ В Анкарі відбулися політичні консультації між Туреччиною та Швейцарією, у ході яких йшла мова про Глобальний саміт миру, який відбудеться в червні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє видання Dünya з посиланням на дипломатичні джерела.

“Під час консультацій обговорював Український мирний саміт, який, як очікується, у червні прийме Швейцарія, а також активну роль Туреччини для забезпечення безпеки регіону та Європи в контексті українсько-російського конфлікту, а також поточні регіональні та міжнародні питання”, – йдеться у повідомленні.

консультації відбулися за головування заступника міністра закордонних справ Туреччини Мехмета Кемаля Бозая та державного секретаря МЗС Швейцарії Александра Фазеля.

Також мова йшла про розвиток двосторонніх відносин, збільшення товарообігу, відносини країн з ЄС, Європейською Радою, ООН та інші.

Як повідомляв Укрінформ, Україна прагне, аби Туреччина, як лідер Чорноморського регіону, була представлена на найвищому рівні на Глобальному саміті миру влітку в Швейцарії.

Фото: Dünya

Швейцарія Туреччина Глобальний саміт миру

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *