В Афганістані внаслідок раптових повеней загинули понад 300 людей – ООН

В Афганістані внаслідок раптових повеней загинули понад 300 людей - ООН | INFBusiness

В Афганістані внаслідок раптових повеней загинули понад 300 людей – ООН 11.05.2024 15:57 Укрінформ Всесвітня продовольча агенція ООН заявила в суботу, що в Афганістані раптові повені, спричинені незвично сильними сезонними дощами, забрали життя понад 300 людей і зруйнували понад 1000 будинків.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.

Продовольча агенція ООН заявила, що роздає їжу постраждалим від однієї з численних повеней, що сталися в Афганістані за останні кілька тижнів, в основному в північній провінції Баглан, яка прийняла на себе основний удар стихії.

У сусідній провінції Тахар державні ЗМІ повідомили, що внаслідок повеней загинуло щонайменше 20 осіб.

Забіхулла Муджахід, головний речник уряду Талібану, назвав провінції Бадахшан, Баглан, Гор і Герат найбільш постраждалими. За його словами, уряд наказав мобілізувати всі наявні ресурси для порятунку людей, транспортування поранених і вилучення загиблих.

Міністерство оборони Талібану заявило в суботу, що військово-повітряні сили країни вже почали евакуацію людей в Баглані і врятували велику кількість людей, які застрягли в затоплених районах, а також доставили 100 поранених до госпіталів.

Раніше влада заявляла, що в квітні щонайменше 70 людей загинули від сильних дощів і раптових повеней в країні. Також було пошкоджено близько 2 000 будинків, три мечеті і чотири школи.

Як повідомляв Укрінформ, щонайменше 50 людей загинули на півночі Афганістану в результаті повені, спричиненої сильними зливами.

Фото: arabnews.com

Афганістан Дощ ООН Повінь

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *