Туск прийняв відставку чотирьох міністрів, які балотуються до Європарламенту

Туск прийняв відставку чотирьох міністрів, які балотуються до Європарламенту | INFBusiness

Туск прийняв відставку чотирьох міністрів, які балотуються до Європарламенту 10.05.2024 13:16 Укрінформ Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск прийняв відставку чотирьох міністрів свого уряду, які балотуються до Європарламенту, і призначив на їх місце нових міністрів.

У відставку подали глава МВС й адміністрації Польщі Марцін Кєрвінський, міністр державних активів Борис Будка, міністр розвитку і технологій Кшиштоф Гетман та міністр культури і національної спадщини Бартломей Сенкевич, передає кореспондент Укрінформу.

“Міністри, які залишають уряд, виконали свої завдання”,- заявив з приводу реконструкції уряду під час пресконференції у Варшаві голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск.

За його словами, вони “розбили стіну” після попереднього уряду, а нові міністри, які прийдуть на їхнє місце, продовжуватимуть “наводити порядок” після уряду Матеуша Моравецького.

Зокрема, новим главою МВС Польщі стане чинний міністр-координатор з питань спецслужб РП Томаш Сємоняк, який надалі поєднуватиме обидві посади. Новим міністром державних активів стане Якуб Яворовський, а міністром розвитку і технологій Кшиштоф Пашик. Водночас міністром культури і національної спадщини стане Ганна Врублевська.

Туск також повідомив, що в понеділок вранці президент Польщі Анджей Дуда прийме присягу у нових членів уряду.

Вибори до Європарламенту відбудуться у Польщі 9 червня.

До Європарламенту балотуються також декілька заступників міністрів в уряді Туска.

Уряд Туска офіційно розпочав свою діяльність 13 грудня минулого року.

Фото: PAP, Radek Pietruszka

Європарламент Польща Туск Вибори Відставка Міністр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *