Туреччина вимагає від Ізраїлю вивести війська з Рафаха

Туреччина вимагає від Ізраїлю вивести війська з Рафаха | INFBusiness

Туреччина вимагає від Ізраїлю вивести війська з Рафаха 08.05.2024 03:29 Укрінформ Міністерство закордонних справ Туреччини вважає, що задля стабільності не тільки на Близькому Сході, а й в усьому світі Ізраїль повинен вивести свої війська  з пункту пропуску біля міста Рафах у секторі Гази.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у заяві речника МЗС Туреччини Онджю Кечелі щодо останніх подій у Газі.

“Операція в Рафаху вплине не лише на регіон, а й на весь світ. Вкрай важливо, щоб Ізраїль негайно вийшов з окупованої в Газі ділянки прикордонного переходу Рафах. Слід швидко повернути статус-кво в Рафаху та на кордоні”, – заявили у зовнішньополітичному відомстві Туреччини.

Водночас у міністерстві привітали прийняття палестинською стороною пропозиції щодо встановлення режиму припинення вогню в Газі та взаємного звільнення заручників і затриманих.

“Хоча відбувся такий позитивний розвиток подій у напрямку припинення руйнувань і різанини в Газі, ескалація Ізраїлем своїх атак на Рафах ще раз показала, що уряд Нетаньяху діє несумлінно” – переконані в МЗС Туреччини.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант заявив, що операція в Рафаху не припиниться, поки ХАМАС не буде ліквідований в цьому районі або поки не буде досягнута й реалізована угода про звільнення заручників.

Ізраїль МЗС Туреччина Сектор Гази

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *