Туреччина оштрафувала Meta на $37,5 мільйона за порушення правил конкуренції

Туреччина оштрафувала Meta на $37,5 мільйона за порушення правил конкуренції | INFBusiness

Туреччина оштрафувала Meta на $37,5 мільйона за порушення правил конкуренції 09.05.2024 01:14 Укрінформ Турецький антимонопольний регулятор оштрафував компанію Meta більш як на 1,2 млрд лір (приблизно $37,5 млн) за порушення правил конкуренції, зокрема під час обробки даних користувачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє турецький телеканал NTV.

“Штраф було накладено комітетом з питань конкуренції на тій підставі, що Meta ускладнює діяльність своїх конкурентів на ринках соціальних мереж і онлайн-реклами, поєднуючи дані, які вона збирає, і створює перешкоду для входу на ринок. Він становить 898 мільйонів лір”, – повідомляє телеканал.

Раніше на тій самій підставі антимонопольний комітет наклав на Meta штраф у 346 млн лір. Таким чином загальна сума стягнень сягнула 1,244 млрд лір.

Це найбільший антимонопольний штраф, який будь-коли призначався турецьким регулятором.

Також компанію Meta зобов'язали отримати повторне схвалення від користувачів, які раніше дали згоду на об’єднання своїх даних між службами Facebook, Instagram і WhatsApp.

Як повідомляв Укрінформ, соціальна мережа Threads була офіційно закрита для користувачів у Туреччині, всі профілі користувачів деактивовані.

Штраф Соцмережі Туреччина Meta

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *