Starlink попереджає про погіршення якості зв’язку через найсильнішу за 20 років магнітну бурю

Starlink попереджає про погіршення якості зв’язку через найсильнішу за 20 років магнітну бурю | INFBusiness

Starlink попереджає про погіршення якості зв’язку через найсильнішу за 20 років магнітну бурю 11.05.2024 19:10 Укрінформ Компанія Starlink оприлюднила попередження про погіршення якості зв’язку через наймасштабнішу за останні 20 років магнітну бурю.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

У Starlink попередили про «погіршення якості обслуговування» через найбільшу за останні два десятиліття магнітну бурю, спричинену сонячною активністю.

Агенція нагадує, що Starlink володіє приблизно 60% із приблизно 7500 супутників, що обертаються навколо Землі, і є домінуючим гравцем у галузі супутникового інтернету.

Як повідомляє Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), цей шторм є найбільшим із жовтня 2003 року. Силу магнітної бурі оцінюють як G5 – перший за значущістю клас у класифікаційній системі федеральної влади. Також повідомляється, що плями на Сонці, що перевищують загальну площу Землі в 17 разів. За їхніми підрахунками, буря триватиме протягом вихідних, створюючи ризик для навігаційних систем, електромереж та супутникової навігації.

«Прямо зараз відбувається велика геомагнітна сонячна буря. Найбільша за довгий час. Супутники Starlink перебувають під сильним тиском, але поки що тримаються», – повідомив Ілон Маск у соцмережі Х.

Major geomagnetic solar storm happening right now. Biggest in a long time. Starlink satellites are under a lot of pressure, but holding up so far. pic.twitter.com/TrEv5Acli2

— Elon Musk (@elonmusk) May 11, 2024

Як повідомляв Укрінформ, за даними NOAA, починаючи з середи на Сонці відбулися сильні спалахи, що призвело до п’яти вивержень плазми, здатних вивести з ладу супутники на орбіті та електромережі на Землі.

Фото: depositphoto.com

Супутник Магнітна буря Starlink

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *