Стан Фіцо після замаху стабілізувався, але залишається важким

Стан Фіцо після замаху стабілізувався, але залишається важким | INFBusiness

Стан Фіцо після замаху стабілізувався, але залишається важким 18.05.2024 15:13 Укрінформ Міністр охорони здоров'я Словаччини Зузана Долінкова заявила в суботу, що стан прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо після замаху стабілізувався, але залишається важким.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Також віцепрем’єр і міністр оборони країни Роберт Калиняк, виступаючи в суботу на тому ж брифінгу перед лікарнею, де перебуває Фіцо, заявив, що переведення прем’єр-міністра до лікарні у Братиславі неможливе найближчими днями.

Калиняк зазначив, що на цей час нема потреби передавати виконання повноважень Фіцо, оскільки комунікація з ним продовжується, попри його госпіталізацію.

Спеціалізований кримінальний суд Словаччини в суботу, сьогодні, обиратиме запобіжний захід Юраю К., який раніше цього тижня здійснив напад на главу уряду Роберта Фіцо. Підозрюваного вже доставили до суду.

Як повідомляв Укрінформ, прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо 15 травня госпіталізували в тяжкому стані внаслідок вогнепальних поранень. Подія сталася після засідання уряду в словацькому місті Гандлова. МВС заявило, що виконавець замаху здійснив п’ять пострілів у Фіцо. Словацька поліція висунула звинувачення 71-річному Юраю К.

У п’ятницю Фіцо переніс ще одну операцію, яка тривала дві години.

Фото: GETTY IMAGES

Словаччина Замах Здоров'я Роберт Фіцо

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *