США в ОБСЄ: Разом із союзниками відповімо на гібридні атаки РФ

США в ОБСЄ: Разом із союзниками відповімо на гібридні атаки РФ | INFBusiness

США в ОБСЄ: Разом із союзниками відповімо на гібридні атаки РФ 16.05.2024 18:28 Укрінформ Сполучені Штати спільно з партнерами дадуть відповідь на дестабілізаційні дії Росії проти союзників по НАТО.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявила тимчасово повірена у справах США при ОБСЄ Кетрін Брукер під час засідання Постійної ради цієї організації в четвер у Відні.

"Сполучені Штати глибоко занепокоєні нещодавньою дестабілізаційною діяльністю Росії в регіоні ОБСЄ, в тому числі тими, які призвели до розслідування та висунення обвинувачень багатьом особам у зв'язку з ворожою державною діяльністю, що зачіпає Чехію, Естонію, Німеччину, Латвію, Литву, Польщу, Велику Британію та Естонію. Очевидно, що дії Росії спрямовані на те, щоб залякати та відволікти всіх нас від її війни проти України і змусити замовкнути її критиків. Ми засуджуємо Росію за таку поведінку і разом з партнерами вживаємо заходи реагування на неї", – заявила Брукер.

За її словами, ці інциденти є частиною зростаючої кампанії Росії в регіоні ОБСЄ, в тому числі на території країн-членів Альянсу НАТО та через своїх "проксі". "Росія використовує саботаж, акти насильства, зловмисну кібердіяльність, кампанії з дезінформації та інші гібридні операції. Ми висловлюємо нашу глибоку стурбованість гібридними діями Росії, які загрожують нашій колективній безпеці. Дозвольте мені чітко заявити, що дестабілізаційна діяльність Росії є небезпечною", – зазначила дипломатка.

Вона наголосила, що Сполучені Штати лишаються солідарними з членами Альянсу, зокрема, Великою Британією, які зазнали таких російських дій.

"Ми будемо діяти у відповідь у тісній координації з партнерами. Ми продовжуватимемо посилювати нашу стійкість, застосовувати та вдосконалювати інструменти протидії російським гібридним діям та боротьби з ними. Ми забезпечимо готовність Альянсу і членів Альянсу до стримування і захисту від гібридних дій або атак", – заявила Брукер.

Як повідомлялося, декілька країн Західної Європи останнім часом стикаються з посиленням гібридних атак з боку Російської Федерації, головною метою яких є дестабілізація внутрішньої ситуації, завдання економічної та матеріальної шкоди з метою відвернути союзників і партнерів України від надання їй військової, економічної та політичної допомоги у боротьбі проти агресії РФ.

Такі гібридні атаки, під час яких Росія активно використовує своїх "проксі" в третіх країнах, особливо активізувалися з наближенням виборчих кампаній у Європі та інших демократичних державах світу.

Європа ОБСЄ США Росія Гібридна війна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *