США попередили Китай щодо зловживань штучним інтелектом

США попередили Китай щодо зловживань штучним інтелектом | INFBusiness

США попередили Китай щодо зловживань штучним інтелектом 15.05.2024 18:15 Укрінформ Сполучені Штати під час переговорів із делегацією КНР у Женеві висловили занепокоєння, що китайська сторона зловживає технологіями штучного інтелекту.

Про це заявила в середу за результатами зустрічі у Швейцарії речниця Ради нацбезпеки Білого дому Едрієн Ватсон, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Під час відвертої та конструктивної дискусії Сполучені Штати й КНР обмінялися думками щодо своїх підходів до безпеки ШІ та управління ризиками»,- зазначила представниця адміністрації.

При цьому американська сторона підкреслила важливість використання переваг ШІ для сталого розвитку як для країн, що розвиваються, так і для розвинених країн.

«Сполучені Штати висловили занепокоєння з приводу зловживання штучним інтелектом, в тому числі Китайською Народною Республікою»,- наголосила Ватсон.

Під час переговорів також була підтверджена необхідність підтримувати відкриті лінії зв’язку щодо ризиків і безпеки ШІ як важливої частини відповідального управління конкуренцією.

Як повідомляв Укрінформ, переговори між США й Китаєм щодо уникнення ризиків та загроз від передових систем штучного інтелекту, а також щодо покращення безпеки у цій сфері, відбулися 14 травня в Женеві. Ця зустріч пройшла в рамках домовленостей президентів США й Китаю у листопаді минулого року на тлі гострої конкуренції двох країн у світі.

Китай США Технології Штучний інтелект

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *