Спецслужби Польщі арештували дев’ятьох осіб за акти саботажу на користь Росії – Туск

Спецслужби Польщі арештували дев’ятьох осіб за акти саботажу на користь Росії - Туск | INFBusiness

Спецслужби Польщі арештували дев’ятьох осіб за акти саботажу на користь Росії – Туск 20.05.2024 23:56 Укрінформ Спецслужби Польщі арештували дев’ять осіб, які на замовлення російських спецслужб вчиняли акти саботажу на території країни.

Про це в ефірі TVN24 заявив глава польського уряду Дональд Туск, передає Укрінформ.

“Зараз у нас заарештовано дев’ятеро підозрюваних, яким висунуто обвинувачення у безпосередній участі в актах саботажу в Польщі на замовлення російських cпецслужб. Це стосується побиття, підпалу та замаху на підпал”,- зазначив Туск.

Він підкреслив, що справа є “дуже серйозною”. За його словами, крім Польщі, це стосується кількох європейських країн, зокрема Литви, Латвії та Естонії, схожі сигнали спостерігаються також у Швеції.

Глава уряду зазначив, що Польща у цій справі тісно співпрацює із союзниками та сусідніми країнами, і він задоволений ефективною роботою спецслужб.

Туск також заявив, що у вівторок під час засідання уряду він повідомить про деталі створення комісії з розслідування російських впливів на польський політикум останніми роками. Він додав, що комісія не буде публічною, а працюватиме інтенсивно у закритому режимі.

Як повідомлялося, у Польщі оголосили в розшук колишнього суддю варшавського адміністративного суду Томаша Шмідта, який виїхав до Білорусі й попросив там політичного притулку. Національна прокуратура Польщі розпочала слідство щодо Шмідта за статтею про роботу на іноземну розвідку.

Фото: PAP, Radek Pietruszka

Арешт Польща Туск Росія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *