«Руандійська модель» Британії щодо міграції варта розгляду на рівні ЄС – канцлер Австрії

«Руандійська модель» Британії щодо міграції варта розгляду на рівні ЄС - канцлер Австрії | INFBusiness

«Руандійська модель» Британії щодо міграції варта розгляду на рівні ЄС – канцлер Австрії 22.05.2024 02:54 Укрінформ Австрія вважає, що ініціатива Британії висилати нелегальних прохачів притулку до Руанди, де вони очікуватимуть відповідного рішення, має бути розглянута на рівні ЄС.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, про це заявив у Відні федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер під час спільної з британським прем’єром Ріші Сунаком пресконференції.

"Ми також погоджуємося з цим питанням, коли йдеться про можливість здійснювати процедури надання притулку в безпечних третіх країнах. Таким чином, Сполучене Королівство також прокладає шлях для такого підходу, який буде важливим і для ЄС. "Руандійська модель" прокладає шлях до того, що ми можемо і повинні включити процедури надання притулку в безпечних третіх країнах до порядку денного Європейського Союзу", – сказав Негаммер.

На його переконання, лише запровадження процедур надання притулку в безпечних третіх країнах "дійсно допоможе боротися з організованою злочинністю таким чином, щоб зруйнувати її бізнес-модель".

"Зараз у нас є 15 країн, які є союзниками Австрії, щоб ми могли впровадити цю зміну в європейській системі. Данія є ключовим союзником в рамках ЄС. А завдяки партнерству з Великою Британією ми можемо досягти успіху в реальних змінах у дискусійному процесі. Саме тому Австрія повністю підтримує британський підхід там, де це можливо. Я вважаю його важливим і вирішальним", – наголосив глава австрійського уряду.

Як повідомляв Укрінформ, обидві палати парламенту Британії схвалили законопроєкт про депортацію мігрантів до Руанди наприкінці квітня. Документ передбачає висилати до цієї африканської країни шукачів притулку, які прибувають до Британії на невеликих човнах.

Фото: EPA-EFE

Австрія Британія Депортація Євросоюз Мігранти Руанда

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *