Розширення ядерного арсеналу РФ ускладнює динаміку глобальної безпеки – генерал Браун

Розширення ядерного арсеналу РФ ускладнює динаміку глобальної безпеки - генерал Браун | INFBusiness

Розширення ядерного арсеналу РФ ускладнює динаміку глобальної безпеки – генерал Браун 08.05.2024 20:29 Укрінформ Сполучені Штати розглядають війну Росії в Україні як спробу підірвати світовий порядок та занепокоєні у зв’язку із зосередженістю РФ на розширенні та модернізації свого арсеналу ядерної зброї.

Про це заявив у середу під час слухань у Сенаті США щодо оборонного бюджету на наступний рік голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Чарльз Браун, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Війна Росії в Україні не тільки загрожує європейській стабільності, але й спрямована на підрив світового порядку на користь її інтересів»,- зауважив американський головнокомандувач.

У цьому зв’язку він підкреслив важливість збереження міжнародної підтримки України та її суверенітету, щоби стримати будь-яку майбутню агресію в усьому світі.

«Зосередженість Росії на розширенні та модернізації її ядерного арсеналу ще більше ускладнює динаміку глобальної безпеки», – сказав Браун.

Крім того, він наголосив на загрозах, які несуть для стабільності ядерні програми КНДР та Ірану.

Браун також відзначив важливість спільних зусиль у межах альянсів та партнерських об’єднань.

«Ми зміцнили НАТО, розширили та підтвердили нашу підтримку Ізраїлю й Тайваню на тлі регіональних загроз, а також активізували зусилля в рамках тристороннього партнерства в галузі безпеки між Австралією, Великою Британією та США (AUKUS)», – додав генерал.

Як повідомляв Укрінформ, у профільних комітетах Конгресу США проходять слухання щодо бюджетного запиту Білого дому на 2025 фінансовий рік за участю керівників відповідних міністерств та служб.

Фото: USAF photo by Andy Morataya

США Ядерна зброя Росія Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *