Росіяни змогли нав’язати США міф, що будь-які дії Вашингтона посилюють загрозу ядерної війни – експерт

Росіяни змогли нав’язати США міф, що будь-які дії Вашингтона посилюють загрозу ядерної війни - експерт | INFBusiness

Росіяни змогли нав’язати США міф, що будь-які дії Вашингтона посилюють загрозу ядерної війни – експерт 23.05.2024 13:53 Укрінформ Обережна реакція адміністрації президента США Джозефа Байдена на будь-які прояви російської агресії в Україні зумовлена нав’язаним Росією міфом, що будь-які дії Америки спричиняють загрозу ядерної війни.

Таку думку висловив експерт Ради зовнішньої політики «Українська призма» Олександр Краєв в ефірі національного телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

Експерт зауважив, що з часів холодної війни всі президентські адміністрації у США вважають, що всі дії Вашингтона сприймаються у Москві значно гостріше, аніж будь-що зроблене європейцями.

«Росіяни культивували цей міф, що будь-які дії Америки – це загроза ядерної війни, а будь-що, що робить Європа – це просто загроза ескалації. Росіяни протягом останніх 30 років завдяки своїй пропаганді, своїй дипломатії, політичним агентам, які їм допомагали в США, змогли насадити міф, що Америка має бути обережною і постійно пам’ятати, що будь-що, що вона робить, може спровокувати ядерну війну. Тому, відповідно, США досі «запрягають» дуже обережно і завжди чекають, поки хтось інший «прокладе маршрут», а вже потім готові самі цим маршрутом іти», – сказав Краєв.

Як повідомлялося, кремлівський диктатор Володимир Путін в інтерв'ю російському пропагандисту Дмитру Кисельову в березні похвалився технічною готовністю Росії до ядерного зіткнення з США. Натомість американська розвідка не відкидає, що Москва може піти на ядерні атаки на тлі провалів на фронті та відповідей України по російській території.

США Ядерна зброя Росія Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *