Росія готується до втручання у вибори до Європарламенту – Туск

Росія готується до втручання у вибори до Європарламенту - Туск | INFBusiness

Росія готується до втручання у вибори до Європарламенту – Туск 14.05.2024 16:42 Укрінформ Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск попередив у вівторок, що вибори до Європейського парламенту перебувають під загрозою втручання з боку Росії, і це стосується і його країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Польське радіо із посиланням на заяву координатора спецслужб Польщі Томаша Сємоняка.

«Ми говорили, між іншим, під час засідання Ради Європейського Союзу про те, що Росія готується до різного типу втручань у виборчий процес напередодні виборів до Європейського парламенту. Це не перший подібний випадок, але щоразу масштаб стає все більшим, все більш бентежним», – сказав польський прем’єр на засіданні уряду.

Туск із посиланням на союзницькі та польські джерела додав, що під найбільшою загрозою втручання і проведення безпосередніх акцій з боку Москви є Польща, Литва, Латвія, Естонія та «невеликою мірою» Фінляндія.

Вибори до Європарламенту в Польщі відбудуться 9 червня.

Як повідомляв Укрінформ, 25 квітня Європарламент ухвалив резолюцію щодо нових звинувачень у втручанні Росії в роботу ЄП, у майбутні вибори в ЄС та вплив на Європейський Союз. Документ підтримали 429 депутатів, 27 проголосували проти, 48 утримались.

Фото: PAP/Radek Pietruszka

Європарламент Розвідка Вибори Росія Втручання у вибори Дезінформація #stoprussia агентура рф

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *