Президентка Грузії ветувала закон про «іноагентів»

Президентка Грузії ветувала закон про «іноагентів» | INFBusiness

Президентка Грузії ветувала закон про «іноагентів» 18.05.2024 17:56 Укрінформ Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у суботу, 18 травня, ветувала закон «Про прозорість іноземного впливу», ухвалений парламентом.

Про це повідомляє Грузія Online, передає Укрінформ.

«Сьогодні я наклала вето на російський закон. Цей закон за своєю суттю, за своїм духом є російським, суперечить Конституції та всім європейським стандартам і є перепоною на європейському шляху… Закон не підлягає жодним змінам, жодному вдосконаленню. Цей закон має бути відкликаний», – заявила Зурабішвілі.

Водночас зазначається, що у правлячої партії «Грузинська мрія» є достатньо голосів для подолання вето. Якщо і після цього президент не підпише закон, його підписує та публікує голова парламенту.

У Конституції Грузії не вказані терміни, в які парламент має подолати вето президента. Припускають, що правляча партія «Грузинська мрія» може остаточно затвердити закон у середині червня.

Як повідомлялося, 14 травня парламент Грузії у третьому читанні ухвалив закон «Про прозорість іноземного впливу». Документ було ухвалено попри протести та зростання напруженості у країні.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що накладе вето на закон про «іноагентів». Однак у правлячої партії «Грузинська мрія» у парламенті вистачає голосів, щоб його подолати.

Грузія Закон Зурабішвілі Іноагент

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *