Президентка Грузії пропонує відкласти набрання чинності законом про «іноагентів»

Президентка Грузії пропонує відкласти набрання чинності законом про «іноагентів» | INFBusiness

Президентка Грузії пропонує відкласти набрання чинності законом про «іноагентів» 12.05.2024 22:15 Укрінформ Президент Грузії Саломе Зурабішвілі закликала правлячу партію відкликати закон про «іноагентів» або ж перенести дату набрання чинності на 1 листопада, тобто після парламентських виборів, що відбудуться 26 жовтня.

Про це повідомляє Эхо Кавказа, передає Укрінформ.

Як зазначається, на брифінгу Зурабішвілі дала зрозуміти, що не згодна з пропозицією влади внести поправки до законопроєкту в межах механізму вето. Вона також заявила, що парламенту не слід розраховувати, що вона дозволить собою маніпулювати.

«Цей закон – російський, методи нашого уряду – російські, і навіть сьогоднішня промова прем'єр-міністра – російська», – сказала вона.

Президентка заявила, що 11 травня Грузія вкотре показала світу, що не дозволить ставити під питання її європейське майбутнє і не допустить ухвалення «російського закону».

Раніше прем'єр-міністр Іраклій Кобахідзе заявив, що влада Грузії готова обговорювати зміни до закону про «іноагентів» тільки після того, як його буде ухвалено.

«Грузинська мрія» планує ухвалити закон про «іноагентів» у третьому читанні на засіданні 14 травня.

Як повідомляв Укрінформ, грузинський парламент 1 травня схвалив проєкт закону «Про прозорість іноземного впливу» у другому читанні. На тлі цього в країні проходять масові протести.

В антиурядовому протесті з вимогою відкликання закону про «іноагентів» у Тбілісі у суботу могли взяти участь щонайменше 200 тисяч осіб.

Фото: АА

Грузія Закон Зурабішвілі Іноагент

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *