Президент Франції здійснить перший за 24 роки державний візит у Німеччину

Президент Франції здійснить перший за 24 роки державний візит у Німеччину | INFBusiness

Президент Франції здійснить перший за 24 роки державний візит у Німеччину 26.05.2024 10:44 Укрінформ Президент Франції Еммануель Макрон у неділю вирушає до Німеччини з триденним державним візитом.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Як зазначається, це буде перша така поїздка президента Франції за останні 24 роки.

"…Відбудеться двостороннє засідання кабінету міністрів, оскільки дві найбільші країни ЄС прагнуть продемонструвати єдність напередодні парламентських виборів до наступного місяця", – йдеться у повідомленні.

Під час візиту Макрон відвідає Берлін, Дрезден і Мюнстер.

Окрім двосторонніх питань, під час візиту Макрона та урядових переговорів Франція та Німеччина спробують визначити спільні позиції щодо порядку денного ЄС впродовж наступних 5 років.

Зазначається, що візит Макрона розглядається як жест демонстрації єдності двох країн. Його розцінюють як перевірку "здоров’я" французько-німецьких відносин, оскільки вже тривалий час між Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцом були розбіжності, які охоплюють низку сфер. Зокрема, Макрон просуває ідею більшої самодостатності Європи у питаннях оборони, а Шольц вважає, що для європейців немає надійної альтернативи підтримці США і Європа не має часу чекати на відродження власного оборонпрому.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Франції Еммануелем Макроном важливість заохочення країн Глобального Півдня до участі у Саміті миру в Швейцарії.

Фото: ЕРА

Макрон Німеччина Візит

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *