Президент Чехії – про Саміт миру: Ми зацікавлені в досягненні якнайширшої згоди між країнами світу

Президент Чехії - про Саміт миру: Ми зацікавлені в досягненні якнайширшої згоди між країнами світу | INFBusiness

Президент Чехії – про Саміт миру: Ми зацікавлені в досягненні якнайширшої згоди між країнами світу 10.05.2024 12:53 Укрінформ Президент Чеської Республіки Петр Павел підтвердив свою участь у Саміті миру, який назвав важливим кроком на шляху до справедливого миру.

Про це він написав у соцмережі Х після телефонної розмови напередодні з Президентом Володимиром Зеленським, передає Укрінформ.

«Я з радістю прийняв запрошення Президента України Зеленського на конференцію з миру в Україні, яка відбудеться в середині червня у Швейцарії. Разом ми зацікавлені в досягненні якнайширшої згоди між країнами світу щодо умов мирного вирішення. Це важливий крок для припинення страждань війни та встановлення справедливого миру в Україні», – написав глава держави.

Як повідомлялось, Прага повністю підтримує Мирний план України з 10 пунктів. Чехія разом із Францією і Швецією співголовує в робочій групі, яка працює над пунктом мирного плану про ядерну безпеку. Йдеться насамперед про захоплену російськими військами Запорізьку атомну електростанцію, а також про ядерну безпеку всієї України в широкому сенсі.

Саміт миру пройде у Швейцарії 15-16 червня.

Фото: Ludvík Hradilek, Deník N 

Чехія Україна Глобальний саміт миру

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *