Прем’єр Хорватії після виборів отримав мандат на формування уряду

Прем’єр Хорватії після виборів отримав мандат на формування уряду | INFBusiness

Прем’єр Хорватії після виборів отримав мандат на формування уряду 10.05.2024 17:05 Укрінформ Чинний прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович після парламентських виборів збереже посаду на третій термін.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ. 

"Після отримання 78 підписів депутатів, обраних до хорватського парламенту 11-го скликання, я отримав мандат на формування уряду", – цитує Пленковича видання.

Зазначається, що Пленкович у п'ятницю подав президентові Зорану Мілановічу список законодавців, які підтримають нову коаліцію його правоцентристської партії ХДС, що забезпечить йому третій термін на посаді після квітневих виборів.

ХДС (Хорватський демократичний союз) домовився про формування коаліції з ультраправим "Вітчизняним рухом" (ДП), а також представниками національних меншин.

Очікується, що новий парламент збереться наступного четверга, щоб проголосувати за склад нового уряду, в якому "Вітчизняний рух" має отримати три міністерські портфелі.

Як повідомлялося, у Хорватії 17 квітня відбулися позачергові вибори у парламент. Партія ХДС набрала найбільше голосів, але недостатньо, щоб сформувати монобільшість.

Фото: SEEbiz

Хорватія Парламент Прем'єр Уряд Вибори

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *