Посол Грузії у Франції йде з посади через закон про «іноагентів»

Посол Грузії у Франції йде з посади через закон про «іноагентів» | INFBusiness

Посол Грузії у Франції йде з посади через закон про «іноагентів» 09.05.2024 17:39 Укрінформ Посол Грузії у Франції Гоча Джавахішвілі оголосив, що залишає свою посаду через просування грузинською владою закону про «іноагентів».

Про це повідомляє Эхо Кавказа, передає Укрінформ.

Джавахішвілі зазначив, що звернувся до свого безпосереднього керівництва з проханням достроково припинити його повноваження на посаді посла.

«Я не бачу своєї ролі та ресурсів у цьому напрямі: рухатися у бік Європи та одночасно захищати себе від Європи», – зазначив він.

Джавахішвілі наголосив, що його рішення – не політичний демарш на чиюсь користь чи на шкоду: «Я хочу після довгих вагань позбутися тягаря, з яким, як на мене, я більше не зможу впоратися».

Як пише видання, це – перша відставка серед грузинських дипломатів на тлі подій у Тбілісі та заяв про можливу зміну зовнішньополітичного курсу Грузії.

Як повідомлялося, грузинський парламент 1 травня схвалив закон «Про прозорість іноземного впливу» у другому читанні. Президент країни Саломе Зурабішвілі раніше пообіцяла ветувати документ, якщо він буде ухвалений у третьому читанні. Водночас правляча партія «Грузинська мрія» має достатню кількість голосів для подолання президентського вето. На тлі цього в країні проходять масові протести.

Фото: Facebook/Gotcha Javakhishvili

Франція Грузія Посол Відставка Іноагент

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *