Порнозірка, якій Трамп виплатив гроші за мовчання, дала свідчення у суді

Порнозірка, якій Трамп виплатив гроші за мовчання, дала свідчення у суді | INFBusiness

Порнозірка, якій Трамп виплатив гроші за мовчання, дала свідчення у суді 08.05.2024 07:40 Укрінформ Порнозірка Стормі Деніелс, якій експрезидент США Дональд Трам виплатив гроші за мовчання у 2106 році, дала у вівторок свідчення в суді Нью-Йорка в кримінальній справі щодо махінацій з оформленням цих коштів.

Про це передає Укрінформ з посиланням на АР.

Деніелс вдалася до непристойних подробиць, незважаючи на неодноразові заперечення адвокатів, які суддя відхилив.

Під час допиту з боку обвинувачення вона розповіла, як перша зустріч на турнірі з гольфу у 2006 році, де вони з Трампом обговорювали індустрію фільмів для дорослих, переросла в «короткий» сексуальний контакт. За її словами, його ініціював Трамп, запросивши її на вечерю й потім у його номер у готелі.

Експрезидент сказав їй, що вони нібито не сплять в одній кімнаті з його дружиною Мелоні.

У 2016 році Деніелс дозволила своєму менеджеру продати її історію засобам масової інформації під час президентської кампанії Трампа.

«Моєю мотивацією були не гроші. Я хотіла, щоб ця історія вийшла назовні», – заявила порнозірка, заперечивши натяки адвокатів обвинуваченого, що таким чином вона хотіла вимагати в нього гроші.

Була досягнута угода з таблоїдом National Enquirer про публікацію: видання купило історію, проте відмовилося друкувати.

Деніелс зазначиала, що в результаті отримала близько 96 тис. доларів зі 130 тис. після того, як її адвокат і агент отримали свої частки.

Очікується, що Деніелс продовжить давати свідчення на наступному судовому засіданні в четвер.

Суддя Нью-Йорка Хуан Мерчан висловився про можливість ув'язнення Трампа, якщо він продовжить порушувати судову заборону публічно оцінювати учасників процесу. На сьогодні Трамп порушив її десять разів, за що отримав 10 тис. доларів штрафу.

На пресконференції мер Нью-Йорка Ерік Адамс заявив, що міський комісар з питань в'язниць «готовий до всього, що може статися» стосовно можливого ув'язнення Трампа.

«Вони професіонали, вони будуть готові», – сказав Адамс, маючи на увазі співробітників в'язниці.

На острові Райкерс розташована найбільша в'язниця Нью-Йорка, яка була відкрита майже 100 років тому.

Як повідомлялося, 22 квітня у Нью-Йорку на Мангеттені офіційно розпочався судовий кримінальний процес за участі 12 присяжних у справі про фінансові махінації Трампа при підкупі порнозірки за мовчання у 2016 році.

Підкуп порнозірки у сумі $130 тисяч був здійснений через структури колишнього адвоката Трампа Макла Коена з коштів виборчої кампанії – без зазначення цього у податкових документах.

Компанія Трампа компенсувала Коену цю суму, позначивши її як судові витрати, та не розкрила їх у звітах про витрати на виборчу кампанію, що стало приводом для обвинувачень.

Як передавав Укрінформ, прокурори мають довести, що Трамп фальсифікував ділову документацію з наміром вчинити або приховати інший злочин, хоча й не зобов'язані доводити, що обвинувачений вчинив його. Другий злочин, як вважається, може бути пов'язаний з порушенням виборчого чи податкового законодавства стосовно порядку відшкодування коштів Коену.

Фото: Drew Angerer/Getty Images

США Суд Трамп

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *