Парламент Грузії подолав вето президентки на скасування гендерних квот

Парламент Грузії подолав вето президентки на скасування гендерних квот | INFBusiness

Парламент Грузії подолав вето президентки на скасування гендерних квот 16.05.2024 05:54 Укрінформ Парламент Грузії подолав вето президентки, накладене на скасування обов'язкових гендерних квот при формуванні виборчих списків, згідно з законом "Про політичні об'єднання громадян".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє SOVA.

"Парламент Грузії подолав вето президента, накладене на скасування обов'язкових гендерних квот при формуванні виборчих списків", – йдеться у повідомленні.

Подолання вето підтримали 87 депутатів.

Відповідно до змін, внесених до Виборчого кодексу та Закону "Про політичні об'єднання громадян", партії більше не будуть зобов'язані комплектувати свої виборчі списки з урахуванням гендерного квотування.

Автор ініціативи про скасування гендерних квот – партія "Гірчі", її підтримала депутатська більшість.

Як повідомляв Укрінформ, 14 травня парламент Грузії у третьому, остаточному читанні ухвалив Закон «Про прозорість іноземного впливу», написаний за зразком російського законодавчого акту про «іноагентів». Десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту у Тбілісі, біля парламенту сталися сутички із правоохоронцями. Президентка Саломе Зурабішвілі заявила, що ветує цей закон.

Фото ілюстративне: SOVA

Гендерна рівність Грузія Парламент Вето Вибори Закон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *