Палата представників США врятувала спікера Джонсона від звільнення

Палата представників США врятувала спікера Джонсона від звільнення | INFBusiness

Палата представників США врятувала спікера Джонсона від звільнення 09.05.2024 01:25 Укрінформ Переважна більшість республіканців і демократів у Палаті представників проголосували проти подання  Марджорі Тейлор Ґрін щодо відставки спікера Майка Джонсона. 

Відповідне подання одіозної конгресвумен ініціювала ще минулого місяця, а голосування відбулося в середу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Ініціативу Ґрін підтримали лише 11 республіканців, причому решта 196 інших представників цієї партії виступили категорично проти звільнення Джонсона. На підтримку спікера-республіканця також виступили 163 демократи.

Загалом, Джонсона підтримали 359 конгресменів проти 43, семеро утрималися.

Таким чином, Майк Джонсон залишається на чолі Палати представників Конгресу США.

Ґрін ініціювала це подання в середу після серії погроз, а також зустрічей із Джонсоном, під час яких вона вимагала прийняти цілу низку умов. Зокрема, конгресвумен хотіла, аби спікер цього року більше не вносив на розгляд палати допомогу Україні та просував лише ті законопроєкти, з якими погоджується більшість республіканців. Ґрін також вимагала, аби Конгрес припинив фінансування будь-яких розслідувань Мін’юсту проти Трампа, та домагалася скорочення фінансування федерального уряду.

Як повідомляв Укрінформ, Марджорі Тейлор Ґрін є представницею радикального крила MAGA Республіканської партії в Палаті представників. Саме його прибічники ініціювали восени минулого року відставку попереднього спікера Кевіна Маккарті. Внаслідок цього весь Конгрес занурився в хаос на кілька тижнів через недієздатність нижньої палати, допоки не був обраний новий спікер.

Фото: Anna Moneymaker/Getty Images

Відставка Конгрес США Республіканці Майк Джонсон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *