OpenAI представила оновлений ChatGPT

OpenAI представила оновлений ChatGPT | INFBusiness

OpenAI представила оновлений ChatGPT 14.05.2024 17:18 Укрінформ Компанія OpenAI представила останню версію технології, яка лежить в основі її штучного інтелекту – чатбота ChatGPT.

Нова версія має назву GPT-4o і буде доступна всім користувачам чатбота, включаючи тих, хто використовує безкоштовну версію, протягом найближчих тижнів, передає Укрінформ з посиланням на ВВС.

Нова версія швидша за попередні і запрограмована на голосове спілкування, може міркувати над текстом, аудіо та відео в реальному часі.

Нова версія може читати і коментувати зображення, перекладати з різних мов і визначати емоції за візуальним виразом обличчя. У неї також є пам'ять, тож вона може пригадувати попередні підказки.

Чатбот можна переривати, і він має більш легкий розмовний ритм – немає затримки між запитанням і отриманням відповіді.

Так, голосова версія GPT-4o може надавала корисні підказки щодо того, як розв'язати просте рівняння, написане на аркуші паперу, замість того, щоб просто розв'язати його.

Проте, зазначає видання, чатбот все ще може галюцинувати – так, під час демонстрації в режимі реального часу він прийняв усміхнену людину за дерев'яну поверхню і почав розв'язувати рівняння, яке йому ще не показували.

Як повідомляв Укрінформ, OpenAI дозволила використовувати чатбот на основі штучного інтелекту (ШІ) ChatGPT без реєстрації.

Фото: GETTY IMAGES

Технології Штучний інтелект ChatGPT OpenAI

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *