Нідерланди віддані зміцненню стійкості Молдови, це важливо через російські загрози – глава МЗС

Нідерланди віддані зміцненню стійкості Молдови, це важливо через російські загрози - глава МЗС | INFBusiness

Нідерланди віддані зміцненню стійкості Молдови, це важливо через російські загрози – глава МЗС 15.05.2024 23:54 Укрінформ Нідерланди віддані зміцненню стійкості Молдови, що є особливо важливим через російські загрози в регіоні та агресію РФ проти України.

Як повідомляє Укрінформ, про це міністерка закордонних справ Нідерландів Ганке Брюїнс Слот написала у соцмережі Х.

“Хороша зустріч із міністром закордонних справ Молдови Міхаєм Попшоєм. Нідерланди віддані зміцненню стійкості Молдови, що є особливо важливим через російські загрози в регіоні та триваючу агресію проти України. Ми стоїмо пліч-о-пліч з Молдовою”, – написала Слот.

Вона також зазначила, що “оголосила про виділення €1 мільйона з “Ініціативи НАТО щодо нарощування оборонного потенціалу” для зміцнення стійкості Молдови. Крім того, ми обговорили війну Росії проти України та важливість подальшої підтримки України”.

За ї словами, “ми також говорили про боротьбу з дезінформацією, важливість незалежних ЗМІ та зміцнення громадянського суспільства. Відкриття нашого посольства в Кишиневі минулого року свідчить про наші добрі відносини. Сподіваюся на продовження нашої співпраці”.

Як повідомляв Укрінформ, МЗС Молдови у вівторок анонсувало укладання угоди із Євросоюзом про співпрацю в межах Партнерства у сфері безпеки та оборони.

Фото: Hanke Bruins Slot, X

Молдова Нідерланди Україна Агресія РФ Росія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *