НАТО вважатиме Росію довгостроковою загрозою навіть після перемоги України – Каволі

НАТО вважатиме Росію довгостроковою загрозою навіть після перемоги України - Каволі | INFBusiness

НАТО вважатиме Росію довгостроковою загрозою навіть після перемоги України – Каволі 17.05.2024 21:33 Укрінформ Керівництво Північноатлантичного альянсу вважає, що, навіть після перемоги України над агресією РФ, Москва продовжить становити довгострокову загрозу для НАТО та глобальної безпеки, що потребуватиме відповідного реагування.

Про це заявив у п’ятницю верховний головнокомандувач Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі, командувач ЗС США в Європі генерал Крістофер Каволі, передає кореспондент Укрінформу.

«Росія становитиме довгострокову загрозу для Альянсу. Вона буде для нас великою проблемою протягом багатьох років», – сказав генерал під час виступу в «Атлантичній раді» у Вашингтоні.

Він підкреслив, що Росія, вочевидь, намагається збільшити чисельність своїх військ та вже оголосила про такі плани.

«Для того, щоб досягти таких цілей, вона вже збільшила промислове виробництво, а також кількість особового складу», – зазначив Каволі.

Головнокомандувач сил НАТО наголосив, що в Москві намагаються відновити свої втрати в Україні, аби зосередити головні сили в західних областях Російської Федерації. Їх очолять або ті самі командувачі, або такі як вони, вважає генерал. За його словами, у НАТО розглядають це як потенційну масштабну загрозу на кордонах з Альянсом.

«Тому я вважаю, що розв’язання цієї проблеми, військової проблеми та всіх її політичних, економічних і соціальних наслідків, які з цього виникнуть, насправді будуть рушійним фактором існування НАТО та глобальної безпеки на багато років наперед», – зауважив Каволі.

Як повідомляв Укрінформ, під час візиту до Києва в середу державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що на Заході сповнені рішучості, аби забезпечити успіх України на полі бою та поразку Росії. Він також запевнив, що під час Вашингтонського саміту НАТО в липні будуть зроблені «відчутні кроки» для посилення ролі Альянсу в розбудові стійких і дієздатних сил в Україні та проведення необхідних реформ, які інтегрують Україну в Альянс.

Фото: Getty Images

НАТО Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *