МОЗ Франції підтвердило поширення холери на острові Майотта

МОЗ Франції підтвердило поширення холери на острові Майотта | INFBusiness

МОЗ Франції підтвердило поширення холери на острові Майотта 11.05.2024 03:37 Укрінформ На Майотті (департамент Франції, що розташований на архіпелазі в Індійському океані) зафіксовано 65 випадків холери. Із них один – летальний, померла трирічна дитина.

У зв’язку зі складною ситуацією на Майотті почалась термінова вакцинація, передає Укрінформ з посиланням на Le Parisien.

"Епідемія перебуває під контролем через її обмежену територіальну поширеність", – пояснив заступник міністра охорони здоров'я Франції Фредерік Вальту, який спеціально прилетів на архіпелаг. Він також повідомив, що 3 700 осіб вже вакциновані.

Він наголосив, що вакцину першочергово отримують сім’ї пацієнтів та всі, хто був у контакті з хворими.

Він запевнив, що на острові вже є близько 7 000 вакцин, чого достатньо на перший період. Чиновник також визнав, що система охорони здоров'я на архіпелазі перебуває в глибокій кризі, оскільки на Майотті працює лише одна лікарня та п'ять лікарів швидкої допомоги на 310 000 жителів.

У середу там зафіксували першу смерть – від холери померла 3-річна дівчинка.

Холера на островах передається через заражену бактерією воду. Вже тривалий час Майотта переживає кризу із питною водою. Згідно з дослідженням, менш як третина будинків мають доступ до водогону. Тож переважно мешканці збирають та використовують дощову воду. Але через посуху цієї води недостатньо. Тож Франція тепер масово завозить на архіпелаг питну воду.

Як повідомляв Укрінформ, на острові Майотта поблизу східного узбережжя Африки останні чотири місяці жителі стикаються із дефіцитом питної води, спричиненим найсильнішою із 1997 року посухою.

Фото: @fredvalletoux

Африка Франція Холера

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *