Міністр оборони Естонії спростував «серйозне обговорення» відправки військ в Україну

Міністр оборони Естонії спростував «серйозне обговорення» відправки військ в Україну | INFBusiness

Міністр оборони Естонії спростував «серйозне обговорення» відправки військ в Україну 14.05.2024 17:17 Укрінформ Міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що ідея відправки військовослужбовців до України не набула жодного розвитку ані на рівні Естонії, ані на рівні Європейського союзу.

Про це він сказав в інтерв’ю ERR, передає Укрінформ.

Як зазначає естонський мовник, американське видання Breaking Defence із посиланням на радника президента Алара Каріса з безпеки Мадіса Ролла виступило в понеділок із твердженням, що уряд Естонії всерйоз обговорює можливість відправки естонських військовослужбовців в Україну.

За словами Ханно Певкура, в уряді не було жодного конкретного обговорення такої можливості.

«Коли Франція виступила з ідеєю подумати про те, чи можуть Європа і союзники зробити щось більше, ця ідея згадувалася в різних дискусіях, але не набула жодного розвитку, тому що наразі серед союзників немає чіткого розуміння, що це могло б дати. Я думаю, що там (у виданні Breaking Defense – ред.), можливо, дали занадто сміливу інтерпретацію словам Мадіса Ролла. З боку Естонії, безумовно, немає такої ініціативи, і Естонія, безумовно, не збирається щось робити самотужки», – сказав Певкур.

За словами Певкура, наразі в пріоритеті – відправлення боєприпасів в Україну і навчання українських військових в інших країнах.

«Насамперед важливо відправити боєприпаси та інше обладнання в Україну. А (військову – ред.) підготовку ми можемо проводити і в Польщі, яка розташована дуже близько до України», – сказав естонський міністр оборони.

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас 6 березня заявила в парламенті, що естонські військові не підуть воювати в Україну, зазначає видання.

Раніше Укрінформ повідомляв, що уряд Естонії розглядає можливість відправки військ на захід України, щоб взяти на себе тилові функції ЗСУ. Про це заявив радник президента Естонії з питань національної безпеки Мадіс Ролл.

Фото: Minister of Defence Estonia 

Естонія Україна Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *