Міжнародний суд ООН завтра винесе рішення про додаткові тимчасові заходи щодо Ізраїлю

Міжнародний суд ООН завтра винесе рішення про додаткові тимчасові заходи щодо Ізраїлю | INFBusiness

Міжнародний суд ООН завтра винесе рішення про додаткові тимчасові заходи щодо Ізраїлю 23.05.2024 14:55 Укрінформ Міжнародний суд ООН 24 травня оголосить рішення щодо запровадження нових тимчасових заходів та внесення змін до вже вжитих тимчасових заходів щодо Ізраїлю через операцію в секторі Гази.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресреліз суду.

«Відкрите засідання щодо вимог ПАР відбудеться о 15:00 за місцевим часом у Палаці миру. Рішення суду зачитає голова суду Наваф Салам», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, Міжнародний суд ООН провів 16-17 травня слухання про вжиття додаткових тимчасових заходів щодо Ізраїлю через операцію в Газі.

Першого дня слово було надано південноафриканській стороні, другого – ізраїльським представникам.

Засідання проводилися на прохання ПАР, що ініціювала цей розгляд і попросила вжити додаткових тимчасових заходів і внести зміни до вже вжитих тимчасових заходів у рамках справи.

ПАР подала позов проти Ізраїлю про можливе порушення Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього до Міжнародного суду ООН у Гаазі 29 грудня 2023 року.

Наприкінці січня Міжнародний суд ООН у межах позову ухвалив, що Ізраїль має вжити всіх необхідних заходів для запобігання геноциду в Газі.

У березні Міжнародний суд ООН зобов'язав Ізраїль забезпечити безперешкодний доступ гуманітарної допомоги до Гази.

Ізраїль ПАР Сектор Гази

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *