Литва не пропустила російський вагон зі знаком «Z», що прямував до Калінінграда

Литва не пропустила російський вагон зі знаком «Z», що прямував до Калінінграда | INFBusiness

Литва не пропустила російський вагон зі знаком «Z», що прямував до Калінінграда 11.05.2024 16:49 Укрінформ На литовському залізничному прикордонному посту "Кяна" від вантажного поїзда, що прямував з Білорусі до Калінінградської області Росії, було відчеплено вагон, на якому був нанесений знак "Z", що вважається символом російської агресії проти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє в суботу литовський мовник LRT.

Литовська Служба охорони державного кордону повідомила, що в четвер приблизно о 14-ій годині, коли до Литви прибув з Білорусі вантажний потяг, прикордонники помітили, що на стіні одного з вагонів сірою аерозольною фарбою нанесено знак "Z". Литовські прикордонники відчепили вагон від поїзда і не пустили його в Литву.

Литовські закони забороняють публічне використання символів тоталітарних і авторитарних режимів, які використовувалися або використовуються цими режимами для пропаганди воєнної агресії, злочинів проти людяності та воєнних злочинів.

Латинська літера "Z" на початку повномасштабної війни Росії проти України неодноразово фіксувалася на російській військовій техніці. Згодом вона стала одним із головних символів російської агресії.

Фото: Railwayz.info

Калінінград Литва Росія Вагони Поїзд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *