Кому ж насправді вигідний замах на Фіцо – чи не Москві?

Кому ж насправді вигідний замах на Фіцо - чи не Москві? | INFBusiness

Кому ж насправді вигідний замах на Фіцо – чи не Москві? 17.05.2024 16:40 Укрінформ Ймовірна версія переформатування Кремлем європейської політики

Замах на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо став шокуючою новиною для Європи, справжнім «чорним лебедем», тим паче – за два тижні до виборів у Європарламент, коли пристрасті й так розпалені.

Зрозуміло, що одразу з’явилися питання: хто, навіщо, кому це вигідно? Роспроп, звісно, знову натякає на Україну. Але чи не слід за принципом «У крадія шапка горить» дзеркально пошукати російський слід.

ЗИГЗАГИ ЖИТТЯ ЮРАЯ ЦИНТУЛИ

Стрілець Юрай Цинтула був одразу затриманий на місці злочину. І тоді ж почалось обговорення цієї особи, в долі якої є кілька різких поворотів. Зараз політичні опоненти в Словаччині (а слідом за ними і весь світ), відповідно до своїх уподобань, роблять наголос на тому чи іншому етапі життя злочинця. Але єдино правильним здається розглядати це все в комплексі. Тоді, до речі, оці повороти в житті Цинтули здаються схожими чи на плоди роботи російських спецслужб, чи на використання нею чиїхось «тарганів у голові». Звісно, це тільки версія. Але така, що заслуговує на розгляд.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *