Канада ввела санкції проти 13 росіян через смерть Навального

Канада ввела санкції проти 13 росіян через смерть Навального | INFBusiness

Канада ввела санкції проти 13 росіян через смерть Навального 19.06.2024 09:48 Укрінформ Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі 18 червня оголосила про додаткові санкції проти 13 осіб через смерть опозиціонера Олексія Навального та продовженням грубих і систематичних порушень прав людини в Росії.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться на сайті МЗС Канади.

У заяві йдеться, що санкції запровадили проти високопосадовців та високопоставлених співробітників російських слідчих органів, пенітенціарної служби та поліції, які були причетні до жорстокого поводження із Навальним та його смерті.

Йдеться зокрема про отруєння Навального хімічною нервово-паралітичною речовиною типу "Новачок" у 2020 році, його незаконне затримання в московському аеропорту в 2021 році після повернення до Росії, недотримання прав людини щодо нього під час ув'язнення, нерозслідування причин його смерті та тривалу затримку з передачею його останків родині.

Як повідомляв Укрінформ, у березні 2024 року Канада уже запроваджувала санкції проти росіян, відповідальних за смерть Олексія Навального та порушення прав людини в Росії.

Того ж місяця ЄС запровадила санкції щодо 33 фізичних осіб і двох установ у РФ, причетних до смерті Навального.

До санкцій також доєднались Австралія та США.

Фото: ЕРА

Антиросійські санкції Канада Навальний Смерть

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *