Канада розширила санкції проти Росії через військову співпрацю із КНДР

Канада розширила санкції проти Росії через військову співпрацю із КНДР | INFBusiness

Канада розширила санкції проти Росії через військову співпрацю із КНДР 21.05.2024 17:54 Укрінформ Канада розширила санкції щодо Росії через її незаконну військову співпрацю із КНДР.

Про це оголосила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Наші санкції надсилають чіткий меседж: Канада засуджує російську військову співпрацю із Північною Кореєю, яка впливає на безпеку у Європі, Індо-Тихоокеанському регіоні та решті світу. Канада непохитна у підтримці суверенітету України та її народу, який протистоїть жорстоким діям Кремля”, – сказала Жолі.

У МЗС уточнили, що до санкційного переліку потрапили дві особи й шість російських компаній. “Дві особи, внесені сьогодні до санкційного переліку, – це високопоставлені представники російських підприємств, тісно пов’язаних із російською армією й причетних до перевезення зброї з Північної Кореї до Росії. Шість нових підсанкційних компаній – це російські логістичні фірми, які володіють чи керують літаками та суднами, які використовувалися для доставки зброї з КНДР до Росії”, – зазначили у відомстві.

У міністерстві наголосили, що напад Росії на Україну є незаконним, а закупівля зброї для використання у війні суперечить резолюціям Радбезу ООН, пов’язаним із Північною Кореєю.

Як повідомлялося, канадські санкції діють проти понад 2200 російських фізичних та юридичних осіб, які брали участь у порушенні суверенітету України.

Канада КНДР Санкції Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *