Життя президента Ірану може бути під загрозою – Reuters

Життя президента Ірану може бути під загрозою - Reuters | INFBusiness

Життя президента Ірану може бути під загрозою – Reuters 19.05.2024 19:51 Укрінформ Аварія гелікоптера могла призвести до загибелі президента Ірану Ібрагіма Раїсі та інших осіб. Зараз його життя під загрозою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters з посиланням на чиновника.

Анонімний іранський чиновник повідомив агенції, що, повертаючись з візиту до кордону з Азербайджаном, гелікоптер з президентом Ірану та його міністром закордонних справ розбився, коли він перетинав гірську місцевість в умовах сильного туману.

Той самий чиновник сказав, що життя Раїсі та Амір-Абдуллахіана наразі знаходиться «під загрозою після аварії гелікоптера».

«Ми все ще маємо надію, але інформація, що надходить з місця катастрофи, викликає занепокоєння», – сказав чиновник на умовах анонімності.

Як повідомляв Укрінформ, раніше агенція Reuters з посиланням на іранські ЗМІ повідомила, що гелікоптер з президентом Ірану Ібрагімом Раїсі на борту здійснив жорстку посадку.

Згодом іранське державне інформагентство IRNA повідомило, що у гелікоптері, який зазнав аварії, перебував президент Ебрагім Раїсі, а також глава МЗС країни Хоссейн Амір-Абдуллахіан, губернатор провінції Східний Азарбайджан Малек Рахматі, очільник п'ятничної молитви в Тебрізі Ходжатолеслам аль-Хашем та інші особи.

Фото: IRNA

Аварія Іран Президент Вертоліт

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *