Італія утримує арештовані яхти російських олігархів, активи яких були заморожені – ЗМІ

Італія утримує арештовані яхти російських олігархів, активи яких були заморожені - ЗМІ | INFBusiness

Італія утримує арештовані яхти російських олігархів, активи яких були заморожені – ЗМІ 11.05.2024 18:55 Укрінформ Для італійської влади стало тягарем утримання яхт, що належать російським олігархам, активи яких в Італії були заморожені після початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє France24.

Як зазначається, в італійських портах через санкції ЄС застрягли 7 таких суден. Усі витрати за техогляд, ремонт та стоянку лягли на плечі італійського уряду.

За словами адвокатів російських власників, ці судна не можуть бути конфісковані та перепродані іншим власникам, як би того хотіла італійська влада, оскільки йдеться про порушення права власності, а самі активи мають статус заморожених, але не конфіскованих.

У Кремлі вже пообіцяли, що протистоятимуть у судовому порядку будь-яким спробам присвоєння цих активів і в Італії, вартість яких €2,3 млрд, і в Європі загалом.

Як повідомляв Укрінформ, після початку російського військового вторгнення в Україну демократичні країни світу заблокували російські фінансові активи, що перевищують 300 млрд євро. Вважається, що більшість із цих активів перебувають у фінансових установах на території країн Європейського Союзу, зокрема в Бельгії.

Італія Росія Олігархи Яхта

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *