Індія на десятиріччя орендувала іранський порт

Індія на десятиріччя орендувала іранський порт | INFBusiness

Індія на десятиріччя орендувала іранський порт 15.05.2024 07:28 Укрінформ Індія уклала із Іраном 10-річну угоду на оренду порту в місті Чабагар у Оманській затоці.

Як повідомляє Укрінформ, церемонія підписання угоди відбулася у Тегерані, пише Reuters.

Відповідно до тексту угоду, Індія протягом 10 років вкладе у розвиток порту 370 млн дол. “Індія розвиває порт у Чабагарі на південно-східному узбережжі Ірану в Оманській затоці для транспортування товарів до Ірану, Афганістану та держав Центральної Азії, в обхід портів Карачі та Гвадару у Пакистані, з яким Індія ворогує”, – йдеться у матеріалі.

Reuters зауважує, що Індія використовує цей порт ще з 2018-го року й з того часу переправила через нього більше 8,4 млн тон вантажів.

Утім санкції США проти Ірану суттєво сповільнюють розвиток порту. У США вже попередили, що не мають наміру послаблювати обмежувальні заходи й будуть суворо слідкувати за їх дотриманням. “Кожен, хто розглядає можливість вести із Іраном бізнес, повинен зважати на потенційні ризики, на які наражає себе й вірогідний вплив санкцій”, – сказав речник Держдепу США Ведант Патель.

Індія Іран Порт

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *