«Інавгурація» Путіна: країни ЄС готують спільну відповідь на запрошення

«Інавгурація» Путіна: країни ЄС готують спільну відповідь на запрошення | INFBusiness

«Інавгурація» Путіна: країни ЄС готують спільну відповідь на запрошення 06.05.2024 16:00 Укрінформ Європейські країни отримали запрошення з Москви взяти участь у запланованій на вівторок черговій «інавгурації» Путіна, та наразі зважають, якою може бути спільна відповідь на це запрошення від усього ЄС.

Про це сьогодні у Брюсселі під час брифінгу для преси заявив речник ЄС Пітер Стано, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я можу підтвердити: запрошення, які були розіслані Кремлем до участі в «інавгурації» Путіна були отримані в країнах-членах та у нашій Делегації (ЄС – ред.) в Москві. Ми наразі обговорюємо з країнами-членами, якою може бути форма нашої відповіді на це», – сказав Стано.

Він зауважив, що країни-члени завжди прагнуть мати скоординований європейський підхід у питаннях зовнішньої політики, всюди, де це можливо.

«Тож ми все ще обговорюємо з країнами-членами, як підійти до цього, з урахуванням всіх відповідних елементів. Тож остаточне рішення ще не було прийнято. Але я можу поділитися з вами, що високий представник ЄС Жозеп Боррель виступає проти того, щоб ЄС завтра брав участь у цій події в Москві», – додав речник ЄС.

Як повідомлялося, "інавгурація" російського очільника Путіна запланована на 7 травня. Вже кілька держав, включно з Німеччиною, заявили, що вони не делегуватимуть своїх представників на цей захід. 

Євросоюз Інавгурація Путін

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *